Blog

5 otázek, které odhalí úroveň vašeho finančního poradce

Znáte to. Vybrat si v dnešní době zkušeného a spolehlivého finančního poradce je náročný úkol. Je jich na trhu mraky a člověk tápe a neví, podle čeho zvolit toho pravého. Jak poznat profíka a naopak odhalit neprofesionála? V dnešním článku jsme pro vás sepsali 5 otázek, které určitě položte svému poradci a budete mít konečně jasno v tom, kdo před vámi stojí.

Celý článek

3 rychlé kroky pro zhodnocení dluhopisů

Spořicí účty atakují nulový výnos, dluhopisové fondy jsou na tom ještě hůř – za rok 2017 prodělaly 1,13 %*. Kam investovat, aby nám výnos pokryl alespoň inflaci (2,4 %)?

Celý článek

Příběh Finrodiny očima Jarky

Narodili jsme se s bráchou do “finanční” rodiny. Maminka učitelkou na ekonomické fakultě, taťka taky a ještě k tomu lektor bankéřů a finančních poradců. Je tedy nad slunce jasné, že jsme kouzlu světa financí nemohli jednoduše odolat a postupně jim podlehli také. A tak jednoho dne vznikla "Finanční rodina".

Celý článek

Pojišťovat nebo nepojišťovat?

Myslíte si, že pojištění je jen zbytečná ztráta peněz na něco, co se nikdy nepřihodí? Nebo je naopak nejlepší pojistit úplně vše v nabídce? Pojďme se podívat na to, jak fungují pojišťovny a jak využít jejich služeb co nejvíce ekonomicky.

Celý článek

5 nejčastějších investičních výmluv

“Ještě je brzo…” nebo “Už je pozdě!”. Důvod, proč s investicemi čekat, se vždycky najde. Jaké jsou důsledky?

Celý článek

Chcete se dozvědět více?

Domluvte si s námi finanční konzultaci.

Předáme vám naše mnohaleté finanční zkušenosti a pomůžeme vám k větší efektivnosti a výnosnosti vašich financí. Nejsme jen jednorázovou pomocí, naopak pro vás budeme dlouhodobým partnerem, který vás podpoří na cestě k finanční nezávislosti.

Pojďme se společně setkat