Blog

5 otázek, které odhalí úroveň vašeho finančního poradce

Znáte to. Vybrat si v dnešní době zkušeného a spolehlivého finančního poradce je náročný úkol. Je jich na trhu mraky a člověk tápe a neví, podle čeho zvolit toho pravého. Jak poznat profíka a naopak odhalit neprofesionála? V dnešním článku jsme pro vás sepsali 5 otázek, které určitě položte svému poradci a budete mít konečně jasno v tom, kdo před vámi stojí.

Celý článek

3 rychlé kroky pro zhodnocení dluhopisů

Spořicí účty atakují nulový výnos, dluhopisové fondy jsou na tom ještě hůř – za rok 2017 prodělaly 1,13 %*. Kam investovat, aby nám výnos pokryl alespoň inflaci (2,4 %)?

Celý článek

Pojišťovat nebo nepojišťovat?

Myslíte si, že pojištění je jen zbytečná ztráta peněz na něco, co se nikdy nepřihodí? Nebo je naopak nejlepší pojistit úplně vše v nabídce? Pojďme se podívat na to, jak fungují pojišťovny a jak využít jejich služeb co nejvíce ekonomicky.

Celý článek

5 nejčastějších investičních výmluv

“Ještě je brzo…” nebo “Už je pozdě!”. Důvod, proč s investicemi čekat, se vždycky najde. Jaké jsou důsledky?

Celý článek

Časovaná bomba jménem “penzijko”

Máte uzavřené penzijní připojištění a myslíte si, že díky „kladné nule“ nemůžete prodělat? Chyba lávky. Můžete přijít až o polovinu svých úspor.

Celý článek

Chcete se dozvědět více?

Domluvte si s námi finanční konzultaci.

Předáme vám naše mnohaleté finanční zkušenosti a pomůžeme vám k větší efektivnosti a výnosnosti vašich financí. Nejsme jen jednorázovou pomocí, naopak pro vás budeme dlouhodobým partnerem, který vás podpoří na cestě k finanční nezávislosti.

Pojďme se společně setkat